Midye Kase İçinde Bitter ve Sütlü Deniz Ürünleri
ÖZEL KAYMAK TAŞI DESENLİ MİDYE KASE İÇİNDE BİTTER VE SÜTLÜ DENİZ ÜRÜNLERİ
ÖZEL KAYMAK TAŞI DESENLİ MİDYE KASE İÇİNDE BİTTER VE SÜTLÜ DENİZ ÜRÜNLERİ

Midye Kase İçinde Bitter ve Sütlü Deniz Ürünleri (SP33)

Fiyat : 255,00TL(KDV Dahil)

Kamak Taşı Desenli Midye Murana Beyaz Kase içinde Deniz Ürünleri Spesiyal Çikolata

 

Net:700g

  • 20 cm Özel kaymak taşı desenli midye beyaz kase içinde mükemmel sunum
  • Enfes çikolatanın spesiyallerinden olan bitter  ve sütlü deniz serisi çikolatadır. Ürünün içerisinde bulunan bitter ve sütlü çikolata ile birbirinden farklı görselliğe sahip deniz ürünlerini yediğinizde lezzetine doyamıyacaksınız.
  • Damaklardaki enfes tat..
  • Mükemmel lezzet!

SAKLAMA KOŞULLARI

Mamullerimizin hiçbirinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur. Serin ve kuru yerde (+18/+22°C’de) muhafaza ediniz. Buzdolabına koymayınız. 

Benzer Ürünler
Etiketler
Midye, Midye Kase, Midye Kase İçinde, Midye Kase İçinde Bitter, Midye Kase İçinde Bitter ve, Midye Kase İçinde Bitter ve Sütlü, Midye Kase İçinde Bitter ve Sütlü Deniz, Midye Kase İçinde Bitter ve Sütlü Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter ve Sütlü Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter ve Deniz, Midye Kase İçinde Bitter ve Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter ve Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter Sütlü, Midye Kase İçinde Bitter Sütlü Deniz, Midye Kase İçinde Bitter Sütlü Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter Sütlü Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter Deniz, Midye Kase İçinde Bitter Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde Bitter Ürünleri, Midye Kase İçinde ve, Midye Kase İçinde ve Sütlü, Midye Kase İçinde ve Sütlü Deniz, Midye Kase İçinde ve Sütlü Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde ve Sütlü Ürünleri, Midye Kase İçinde ve Deniz, Midye Kase İçinde ve Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde ve Ürünleri, Midye Kase İçinde Sütlü, Midye Kase İçinde Sütlü Deniz, Midye Kase İçinde Sütlü Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde Sütlü Ürünleri, Midye Kase İçinde Deniz, Midye Kase İçinde Deniz Ürünleri, Midye Kase İçinde Ürünleri, Midye Kase Bitter, Midye Kase Bitter ve, Midye Kase Bitter ve Sütlü, Midye Kase Bitter ve Sütlü Deniz, Midye Kase Bitter ve Sütlü Deniz Ürünleri, Midye Kase Bitter ve Sütlü Ürünleri, Midye Kase Bitter ve Deniz, Midye Kase Bitter ve Deniz Ürünleri, Midye Kase Bitter ve Ürünleri, Midye Kase Bitter Sütlü, Midye Kase Bitter Sütlü Deniz, Midye Kase Bitter Sütlü Deniz Ürünleri, Midye Kase Bitter Sütlü Ürünleri, Midye Kase Bitter Deniz, Midye Kase Bitter Deniz Ürünleri, Midye Kase Bitter Ürünleri,